Profesyonel Cilt Bakımı

Beylikdüzü Esse Life Güzellik Merkezi - Profesyonel Cilt Bakımı

Profesyonel Cilt Bakımı - Ücretsiz cilt analizi işleminin ardından size özel oluşturulan cilt bakım programı ile profesyonel cilt bakım işlemi başlar.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

Profesyonel Cilt Bakımı Nedir?

Profesyonel cilt bakımı, lisanslı ve uzman cilt bakım uzmanları tarafından yürütülen özelleştirilmiş bir uygulamadır. Cilt tipine ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan bu bakım, cildinizi temizler, nemlendirir ve beslerken, yaşlanma belirtileri ve diğer cilt sorunlarıyla mücadele eder. Uzmanlar, cildinize özel ürünler ve teknikler kullanarak cilt sağlığınızı ve görünümünüzü iyileştirmeyi hedefler. Profesyonel cilt bakımı yaptıranların yorumları ile pek çok platformda karşılaşmak mümkündür.

Cilt Analizi ve Teşhis

Her cilt farklıdır. Doğru cilt analizi yapılarak cildinizin ihtiyaçları en doğru şekilde belirlenmeli ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda bakım yapılmalıdır. Beylikdüzü Esse Life Güzellik Merkezinde cilt bakım uzmanı, cilt tipinizi ve özel ihtiyaçlarınızı değerlendirmek için ücretsiz cilt analizi yapar.

Profesyonel Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Profesyonel cilt bakımı genellikle aşağıdaki adımları içerir:

  • Temizleme: Cilt, özel temizleyiciler kullanılarak makyaj kalıntılarına ve kir birikimine karşı temizlenir.

  • Peeling: Ölü deri hücreleri nazikçe uzaklaştırılır ve cilt daha parlak ve canlı bir görünüm kazanır.

  • Buhar: Buhar kullanımı, gözeneklerin açılmasına yardımcı olarak cilt bakım ürünlerinin daha etkili olmasını sağlar.

  • Maske: Cilt tipinize uygun bir maske uygulanır, bu da cildinizi besler ve nemlendirir.

  • Masaj: Yüz ve boyun masajı, kan dolaşımını artırarak cilt sağlığını destekler ve rahatlamanıza yardımcı olur.

  • Nemlendirme: Cilt, uygun nemlendiricilerle nemlendirilir ve cilt bariyerini korur.

Profesyonel Cilt Bakımında Bir Seans Ne Kadar Sürer ve Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Profesyonel bir cilt bakımı seansı ortalama 60 dakika sürer. Ancak, cildin durumuna ve seçilen tedavi yöntemine bağlı olarak süre değişebilir. İlk etapta, cildinizin ihtiyaçlarına göre düzenli aralıklarla (genellikle 4-6 haftada bir) cilt bakımı yaptırmak önerilir. Daha sonra, cildinizin tepkisine ve iyileşme durumuna bağlı olarak bakım aralığını ayarlamak mümkündür.

Profesyonel Cilt Bakımı Fiyatları

Profesyonel cilt bakımı fiyatları, seçilen tedavi türüne, uygulamanın yapıldığı merkezin konumuna ve uzmanın deneyimine göre değişebilir. Genellikle seans başına ortalama bir fiyat aralığı belirlemek zor olsa da, cilt bakımı genellikle uygun ve ulaşılabilir fiyatlarla sunulur. Tedavi planınızı oluşturmak ve fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi almak için merkezimizi arayabilirsiniz.

Beylikdüzü Esse Life Güzellik Merkezi avantajlı Profesyonel Cilt Bakımı Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara
Whatsapp