Karbon Peeling

Beylikdüzü Esse Life Güzellik Merkezi - Karbon Peeling

Karbon Peeling - Yeni nesil peeling işlemlerinden olan karbon peeling cildinizin en üst seviyede tazelenmesini sağlar.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

Karbon Peeling Nedir?

Karbon Peeling, ciltteki lekeleri, akne ve siyah noktaları azaltmak, cilt tonunu düzeltmek ve genel olarak cildin daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlamak amacıyla uygulanan bir cilt bakım yöntemidir. Bu yöntemde, siyah karbon solüsyonu uygulanarak cildin üst tabakası hedeflenir ve daha sonra lazer veya ışık enerjisi kullanılarak bu tabakadan arındırılır. Karbon Peeling, ciltteki ölü derilerin uzaklaştırılmasına ve cilt altındaki kolajen üretiminin artmasına yardımcı olur.

Karbon Peeling Aşamaları

Cilt Temizliği: Cilt öncelikle temizlenir ve hazırlanır.

Karbon Uygulaması: Siyah karbon solüsyonu cilde uygulanır.

Lazer Uygulaması: Lazer cihazı, karbona enerji verilmesini sağlar.

Cilt Temizliği: Karbon kalıntıları temizlenir ve cilt bakımı tamamlanır.

Karbon Peeling Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Karbon Peelingin etkisi cilt sorununun türüne ve şiddetine bağlı olarak değişebilir. Genellikle, cilt problemlerine göre 3 ila 6 seans arasında değişen bir dizi uygulama önerilebilir. Beylikdüzü Esse Life Güzellik Merkezi uzmanları, cilt analizine dayanarak uygun seans sayısını belirleyecektir.

Karbon Peeling Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Karbon peeling, etkili bir yöntem olsa da etkisinin daha uzun süreli olması için uygulama sonrasında gerekli dikkati göstermelisiniz. Tedavi sonrasında cildinizi güneşten korumak, nemlendirmek ve hassaslaşmış cildinize uygun ürünler kullanmak, cildinizin iyileşme sürecini destekler ve etkilerini uzun süreli olarak sürdürebilmenizi sağlar.

Beylikdüzü Esse Life Güzellik Merkezi avantajlı Karbon Peeling Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara
Whatsapp