EMS

Beylikdüzü Esse Life Güzellik Merkezi - EMS

EMS - Sadece 30 dakikalık bir uygulama ile kasların yoğun şekilde egzersiz  yapıyor gibi çalışmasına olanak tanıyan EMS sistemi ile bölgesel fazlalıklarına veda eden pek çok kişi vardır.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

EMS Nedir?

EMS bölgesel zayıflama, vücut şekillendirme ve yağ yakma amacıyla geliştirilmiş bir teknolojidir. Bu yöntemde, kaslar elektriksel uyarılarla harekete geçirilir ve güçlü kas kasılmaları elde edilir. Bu kas kasılmaları, normal egzersizlerle elde edilen kas aktivasyonundan daha yoğun olabilir. Bu sayede, seçilen bölgelerdeki yağ yakımı ve sıkılaşma gerçekleşir. EMS yaptıranların yorumları ile pek çok platformda karşılaşmak mümkündür.

EMS Faydaları

Hedefli Şekillendirme: Belirli bölgelerdeki yağ yakma ve kas tonlama sağlar.

Zaman ve Enerji Tasarrufu: Kısa süreli seanslarla etkili sonuçlar alınabilir.

Kombine İşlem: Cilt bakımı ve kas stimülasyonunu aynı anda gerçekleştirebilir.

Düzenli Kullanım İle Uzun Vadeli Sonuçlar: Düzenli kullanımda istenilen sonuçlar elde edilebilir.

EMS Seans Süresi Ne Kadar ve Kaç Seansta Etki Eder?

EMS bölgesel zayıflama seansları, genellikle 20 ila 30 dakika arasında sürer. Genellikle, düzenli ve sıkı bir programda 8 ila 12 seans önerilebilir. Ancak kişiden kişiye değişebileceğinden, uzmanlar tarafından yapılacak değerlendirmelerle seans sayısı belirlenmesi en doğru yaklaşım olacaktır. Beylikdüzü Esse Life Güzellik Merkezinde uzmanlar tarafından yapılan analizler sonucu kişinin ihtiyacına özel seans belirlenecektir.

Kimler EMS Bölgesel Zayıflama Yaptırmamalı?

EMS bölgesel zayıflama uygulaması, herkes için uygun olmayabilir. Aşağıdaki durumlarda bu yöntemi yaptırmamak daha uygun olabilir:

  • Hamilelik dönemindeki kadınlar

  • Kalp pili veya diğer tıbbi cihazlar kullananlar

  • Epilepsi hastaları veya nörolojik rahatsızlıkları olanlar

  • Kan pıhtılaşması sorunu yaşayanlar

  • Cilt hastalıkları olanlar veya açık yaraları olanlar

  • Ciddi sağlık sorunları veya rahatsızlıkları olanlar

Bu durumlarda, EMS bölgesel zayıflama öncesinde bir sağlık uzmanına danışmak önemlidir.

EMS Kaç Cm İncelme Sağlar?

EMS zayıflama işlemi ile ne kadar incelme görüleceği kişinin vücut tipine, yaşam tarzına, hedeflediği bölgelere ve uygulanan seans sayısına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Her bireyin vücut yapısı farklı olduğundan, elde edilen sonuçlar kişiden kişiden değişiklik gösterebilir.

EMS bölgesel zayıflama, yağ yakma ve sıkılaşma sağlayabilir, ancak düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme ile desteklenmelidir. Her bireyin vücut yapısı farklı olduğundan, en uygun tedavi planını belirlemek için uzman bir sağlık uzmanına danışmak önemlidir. EMS bölgesel zayıflama, güvenli ve kısa süreli seanslarla, hayalinizdeki vücuda ulaşmanızda size yardımcı olabilir.

Beylikdüzü Esse Life Güzellik Merkezi avantajlı EMS Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara
Whatsapp