Buz Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Esse Life Güzellik Merkezi - Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon - Cildin altındaki tüy köklerini yok etmeyi amaçlayan buz lazer epilasyon, tüm vücuda uygulanabilen güvenli bir epilasyon teknolojisidir.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

Buz Lazer Nedir?

Buz Lazer, diğer lazer epilasyon tekniklerine göre daha az acı veren ve daha etkili sonuçlar sağlayan bir yöntemdir. "SHR" (Sürekli Hareketli Işık) teknolojisi ile çalışır ve cilde yoğun enerjiyi hızlı atar. Buz Lazer, soğutma başlığı sayesinde cildi sürekli olarak soğutarak acı hissini en aza indirir ve rahat bir epilasyon deneyimi sunar.

Buz Lazerin Avantajları

Soğutma teknolojisi sayesinde acı ve rahatsızlık hissi azalır. Düzenli seanslar sonucunda tüylerin kalıcı olarak azaldığı gözlemlenebilir. Büyük bölgelerin tedavisi hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Diğer epilasyon yöntemlerine göre daha az seans gerekebilir. Buz lazer yaptıranların yorumları ile pek çok platformda karşılaşmak mümkündür.

Buz Lazer Kimler İçin Uygundur

Buz lazer epilasyon genellikle farklı cilt tiplerine ve renklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Ancak cilt tipi ne olursa olsun, uzman bir dermatolog veya estetik uzmanı ile görüşerek cildinizin bu tedaviye uygun olup olmadığını öğrenmek önemlidir. Beylikdüzü Esse Life Güzellik Merkezi uzmanları ile görüşme sonrasında, buz lazer epilasyon uygulamasının kişiye uygunluğu kontrol edilir.

Buz Lazerde Hangi Cihazlar Kullanılır?

Buz Lazer, özel olarak tasarlanmış SHR teknolojisine sahip cihazlarla uygulanır. Bu cihazlar, sürekli hareketli ışık tekniği sayesinde hızlı ve etkili bir şekilde tüyleri yok ederken, cildi soğutarak acıyı en aza indirir. Ancak kullanılan cihazın kaliteli, epilasyonu gerçekleştiren kişinin uzman olması gerekmektedir.


Beylikdüzü Esse Life Güzellik Merkezi avantajlı Buz Lazer Epilasyon Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara
Whatsapp